W Dobrzeniu Małym powstanie przystań wodna na rzece Odrze

Jeszcze w tym roku na prawym brzegu rzeki Odry na działce nr 1280/78 postanie przystań kajakowa wraz z częścią rekreacyjną. W ramach projektu na działce powstanie plac przystani o nawierzchni żwirowej wraz z obudowanym nabrzeżem. Oprócz umocnienia nabrzeża przystani przewidziano wykonanie kręgu na ognisko z siedziskiem, tablicę informacyjną o zasadach użytkowania przystani, stojak na odpadki oraz stoły z ławkami. Teren będzie oświetlać lampa solarna.

Przy pomocy Urzędu Gminy Dobrzeń Wielki Ochotnicza Straż Pożarna pozyskała 54 710 zł. co stanowi 100 % wartości zadania. Środki pozyskano z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

Przystań wodna to kolejna oferta spędzania czasu wolnego, tym razem dla miłośników sportów wodnych oraz wszystkich odważnych.

Po wyłonieniu Wykonawcy i zakończeniu przedsięwzięcia poinformujemy mieszkańców.

Projekt przytani wodnej.png
oznaczenia graficzne do projektu przytani wodnej.png

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki