Drodzy uczniowie i przedszkolaki

Zaczynamy nowy rok szkolny. Dla niektórych z Was  to na pewno wielkie przeżycie związane ze zmianą etapu edukacyjnego lub rozpoczęciem przygody powiązanej z nauką w przedszkolu. Niezależnie od tego czy jesteście uczniami czy przedszkolakami życzę Wam, aby nadchodzące miesiące nowego roku szkolnego były nie tylko czasem wytężonej, owocnej  pracy, ale niosły ze sobą również wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień jak i nowych przyjaźni, które będą siłą napędową w waszym życiu. Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam wiele sukcesów, a wasze zamierzania i marzenia niech się wszystkie spełniają.

Pamiętajcie jednak, że żyjecie w czasach pandemii koronawirusa. Dlatego apeluję do Was – nie zapominajcie o podstawowych zasadach reżimu sanitarnego. Stosujcie się do wszystkich zaleceń, które obowiązują w szkołach, przedszkolach jak i poza nimi.  Mam nadzieję, że w ten sposób unikniecie zakażenia, a tym samym  bezpiecznie przejdziecie przez 10 miesięcy kolejnego roku szkolnego.

 

Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

mgr Piotr Szlapa

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki