Nasze słowo na do widzenia….

Są sprawy, o których ciężko się myśli, rozmawia, a co dopiero o nich pisze. Są jednak takie zdarzenia, których nie można zostawić tak samych sobie – bo trudno, bo stało się…

Takim trudnym tematem, jest odejście do Boga naszego mieszkańca Łukasza Krowiaka.

Łukaszu choć wielu z nas znało Cię od dawna to ciężko określić kim dla nas byłeś. Synem Andrzeja i Ireny, chłopcem który zmagał się z chorobą- bo los tak chciał i którego historią żyliśmy wszyscy. Mieszkańcem Chróścic,  mieszkańcem naszej Gminy.

Potrafiłeś cieszyć się prostym życie, zawsze miałeś uśmiech na twarzy, cieszyłeś się z każdej chwili. Muszę jednak podkreślić kim byłeś dla nas, a byłeś jednym z symboli – ikoną walki z niesprawiedliwością. Mieliśmy uśmiechy na twarzach widząc Cię z rodzicami na każdym proteście, manifestacji, głodówce.

Łukaszu myślę, że wielu z nas nie potrafi wyrazić żalu, że odszedłeś i nie ma Cię już wśród nas. Potrafimy zrozumieć ból Twoich rodziców i szczerze im współczujemy.

Łukaszu, jesteśmy dumni z tego, że byłeś z nami i bardzo Ci za to dziękujemy.

Cała Gmina zawsze razem, razem z Tobą na Twojej ostatniej manifestacji.

 

Wójt Gminy

Piotr Szlapa

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki