Cieszymy się razem z mieszkańcami ulicy Korfantego w Dobrzeniu Wielkim!

Ulica Korfantego w Dobrzeniu Wielkim to kolejna droga gminna, na którą udało nam się zdobyć dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Zadanie pn. „Rozbudowa odcinka drogi gminnej ul. Korfantego w m. Dobrzeń Wielki” wykonywał w okresie od 3 września do 11 grudnia Zakład Budownictwa Ogólnego „DROBUD” z Opola. Wartość inwestycji to: 857 905,09 zł z czego dofinansowanie wyniosło: 458 829,22 zł.

W ramach inwestycji wykonano między innymi jezdnię o nawierzchni z betonu asfaltowego o długości 580,79 m i  szerokości 4,5m, zjazdy z kostki betonowej, pobocze z kruszywa łamanego, przebudowano  linię napowietrzną 0,4 kV  wraz z przyłączami oraz przestawiono słupy telekomunikacyjne kolidujące z drogą.

Długo oczekiwany przez mieszkańców remont tej drogi znacznie poprawi komfort jazdy i bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki