Transport do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

Gmina Dobrzeń informuje mieszkańców, że w związku z realizacją Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 realizuje zadanie dotyczące zapewnienia transportu do punktów szczepień osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do tych miejsc. Transport taki przeznaczony jest dla osób spełniających następujące wymogi:

- osób niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R  lub N albo odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;

- mających trudności z dostępem do punktu szczepień np. osoby starsze nie mające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień. 

W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie takich osób; chcących się zaszczepić, mailowo na adres telefonicznie pod numer telefonu: 607 292 333 lub do sołtysów.

szczepimysię.jpeg

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki