Przebudowa budynku na potrzeby świetlicy wiejskiej w miejscowości Dobrzeń Mały

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy w Dobrzeniu Wielkim została podpisana umowa na realizację zadania: Przebudowa budynku na potrzeby świetlicy wiejskiej w miejscowości Dobrzeń Mały  w procedurze „zaprojektuj i wybuduj”.

Zadanie swym zakresem obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich wymaganych zezwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budowy oraz przeprowadzenie procesu budowlanego.

Inwestycja będzie polegać na zmianie układu funkcjonalnego istniejącego budynku, który umożliwi funkcjonowanie przyszłej świetlicy wiejskiej. Budynek zostanie ocieplony i wyposażony w niezbędne instalacje w tym klimatyzację sali głównej oraz instalację fotowoltaiczną. Zostaną doprowadzone do niego przyłącza zapewniające dostawę mediów oraz odbiór ścieków.

Zadanie to zostanie dofinansowane w wysokości 63,63% poniesionych kosztów kwalifikowanych ze środków Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zadanie będzie zrealizowane do 29.10.2021r. a wykonawcą będzie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „POLI-TECHNIK” Kozioł i Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Opolu.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki