• Dzisiaj jest:
    sobota, 15 czerwca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    22 °C

Przebudowa budynku na potrzeby świetlicy wiejskiej w miejscowości Dobrzeń Mały

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy w Dobrzeniu Wielkim została podpisana umowa na realizację zadania: Przebudowa budynku na potrzeby świetlicy wiejskiej w miejscowości Dobrzeń Mały  w procedurze „zaprojektuj i wybuduj”.

Zadanie swym zakresem obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich wymaganych zezwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budowy oraz przeprowadzenie procesu budowlanego.

Inwestycja będzie polegać na zmianie układu funkcjonalnego istniejącego budynku, który umożliwi funkcjonowanie przyszłej świetlicy wiejskiej. Budynek zostanie ocieplony i wyposażony w niezbędne instalacje w tym klimatyzację sali głównej oraz instalację fotowoltaiczną. Zostaną doprowadzone do niego przyłącza zapewniające dostawę mediów oraz odbiór ścieków.

Zadanie to zostanie dofinansowane w wysokości 63,63% poniesionych kosztów kwalifikowanych ze środków Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zadanie będzie zrealizowane do 29.10.2021r. a wykonawcą będzie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „POLI-TECHNIK” Kozioł i Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Opolu.

Data publikacji: 04-02-2021 15:15 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 04-02-2021 15:15 Modyfikował(a): Izabela Kołodziej