OGŁOSZENIE - STOP SMOG

 

Gmina Dobrzeń Wielki zamierza przystąpić do ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej naboru wniosków o zawarcie porozumienia na współfinansowanie przedsięwzięć niskoemisyjnych ze środków Funduszu Termomodernizacji i Remontów.

O dotację na likwidację i wymianę źródeł ciepła na niskoemisyjne oraz termomodernizację w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych osób najmniej zamożnych mogą się starać gminy po uzyskaniu deklaracji mieszkańców, których przeciętny miesięczny dochód na jednego członka gospodarstwa domowego nie przekracza 175 % kwoty najniższej emerytury w gospodarstwie jednoosobowym (1 865,92 zł. netto) oraz 125 % tej kwoty w gospodarstwie wieloosobowym (1 332,80 zł. netto).

Mieszkańcy będący właścicielami lub współwłaścicielami budynków jednorodzinnych, w tym dwulokalowych oraz spełniający wyżej wymienione warunki finansowe mogą uzyskać 90 % dofinansowania kosztów inwestycji.

Właścicieli  budynków jednorodzinnych spełniających w/w warunki dochodowe prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji i przekazanie jej pod wskazany adres w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia, tj. do dnia 27 maja 2021 r.   

                                                                                 Wójt Gminy

                                                                                 /-/ Piotr Szlapa

 

DOCXWSTĘPNA DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROGRAMIE (3).docx (28,12KB)

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki