Projekt pn. „Stobrawska Ziemia bez odpadów”

Projekt pn. „Stobrawska Ziemia bez odpadów” jest realizowany w ramach projektu grantowego pod nazwą Innowacyjne akcje edukacyjne i integracyjne, nr naboru 14/2019/G, ogłoszony przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt polega na edukacji i integracji poprzez organizację zajęć warsztatowych, w szczególności osób z grup zagrożonych wykluczeniem społecznym dzieci i młodzież, seniorów, osoby defaworyzowane 50+, dzięki zainteresowanie ich tematyką ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem konieczności segregacji odpadów komunalnych i edukacji w zakresie występowania Kani Rudej na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.

Mieszkańców obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak, zainteresowanych udziałem w projekcie, w terminie od 10.05.2021r. do 18.05.2021r. zapraszany do składania formularzy zgłoszeniowych droga mailową na adres  lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Sołectwo Fałkowice.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie rekrutacji uczestników: 
PDFRegulamin rekrutacji uczestników projektu-2.pdf (224,59KB)
ODTFormularz zgłoszeniowy Stobrawska ziemia bez odpadów.odt (79,87KB)

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki