NABÓR UCZESTNIKÓW PROJEKTU "EKOLOGIA NA CO DZIEŃ"

Projekt pn. „Ekologia na co dzień jest realizowany w ramach projektu grantowego pod nazwą akcje edukacyjne i integracyjne, nr naboru 12/2019/G, ogłoszony przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt polega na organizacji kursu szycia i wykroju w ramach którego zostaną wykonane torby ekologiczne oraz woreczki wielorazowe na pieczywo, warzywa oraz owoce, które zostaną rozdane podczas imprezy edukacyjno-integracyjnej dot. ochrony środowiska.

 

Mieszkańców obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak, zainteresowanych udziałem w projekcie, w terminie od 26.05.2021r. do 04.06.2021r. zapraszany do składania formularzy zgłoszeniowych drogą mailową na adres  lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Sołectwo Fałkowice.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie rekrutacji uczestników: ODTregulamin-rekrutacji-uczestnikow-projektu-2.odt (77,15KB)

Formularz zgłoszeniowy: ODTformularz-zgloszeniowy-ekologia-na-co-dzien.odt (79,77KB)

opis projektu: Projekt pn. „Ekologia na co dzień” jest realizowany w ramach projektu grantowego pod nazwą akcje edukacyjne i integracyjne, nr naboru 12/2019/G, ogłoszony przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki