Rozwiązujemy problemy!

Była szpecąca Chróścice rudera jest miejsce, które będzie służyć pacjentom przyjeżdzającym do Ośrodka Zdrowia w Chróścicach. Od lat podnoszony przy różnych okazjach, nurtujący naszych mieszkańców problem, szybki pomysł i w końcu sprawna i solidna realizacja. W ten sposób oprócz tego, że ten rejon Chróścic zyska na estetyce zwiększy się bezpieczeństwo uczestników  ruchu drogowego na ulicy Korfantego, bo znikną parkujące tam do tej pory samochody. W niecałe pół roku zakupiliśmy nieruchomość, dokonaliśmy rozbiórki  budynku, wykonaliśmy płot oddzielający sąsiednie działki, uporządkowaliśmy i utwardziliśmy teren po rozbiórce oraz wyremontowaliśmy zjazdy na plac.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten  projekt od zakupu poprzez rozbiórkę na utwardzeniu placu kończąc. Szczególne podziękowania kierujemy do strażaków z Chróścic, którzy jak zwykle nie odmówili pomocy.

 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki