OGŁOSZENIE – STOP SMOG

Gmina Dobrzeń Wielki przedłuża termin złożenia deklaracji przystąpienia do programu STOP SMOG do dnia 18.06.2021 r.

O dotację na likwidację i wymianę źródeł ciepła na niskoemisyjne oraz termomodernizację w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych osób najmniej zamożnych mogą się ubiegać gminy po uzyskaniu deklaracji mieszkańców, których przeciętny miesięczny dochód na jednego członka gospodarstwa domowego nie przekracza 175 % kwoty najniższej emerytury w gospodarstwie jednoosobowym (1 865,92 zł. netto) oraz 125 %  najniższej emerytury w gospodarstwie wieloosobowym (1 332,80 zł. netto).

Mieszkańcy będący właścicielami lub współwłaścicielami budynków jednorodzinnych, w tym dwulokalowych oraz spełniający wyżej wymienione warunki finansowe mogą uzyskać 90 % dofinansowania kosztów inwestycji.

Właścicieli  budynków           jednorodzinnych spełniających w/w warunki dochodowe prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji i przekazanie jej do Urzędu Gminy w Dobrzeniu Wielkim, ul. Namysłowska 44 w terminie do dnia 18 czerwca 2021 r.   

Po uzyskaniu co najmniej 20 (wymaganych programem) deklaracji mieszkańców o przystąpienie do programu, Gmina  wystąpi z wnioskiem o zawarcie porozumienia na współfinansowanie przedsięwzięć niskoemisyjnych ze środków Funduszu Termomodernizacji i Remontów. 

           

                                                                                                          Wójt Gminy

                                                                                                          Piotr Szlapa

 

DOCXWSTĘPNA DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROGRAMIE (3).docx (28,12KB)

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki