• Dzisiaj jest:
    niedziela, 03 marca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    9 °C

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Uczniowie i Rodzice

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty,
Uczniowie i Rodzice

Nadszedł okres wakacji. Wszystkim uczniom gratuluję wyników w nauce, czego odzwierciedleniem jest otrzymane dziś świadectwo szkolne. Efektem  całorocznej nauki oprócz świadectwa  są również wasze  sukcesy zdobyte w konkursach i olimpiadach nie tylko na szczeblu gminnym.

Przed Wami – drodzy uczniowie - wypoczynek z wieloma ciekawymi przygodami i wydarzeniami jak i nowymi znajomościami spotkanymi na wakacyjnym szlaku.  Gdziekolwiek  jednak się nie znajdziecie,  to pamiętajcie o bezpieczeństwie nie tylko swoim ale też tych, którzy Wam będą towarzyszyli w czasie odpoczynku, wyjazdów czy zabawy.

Zakończenie roku szkolnego to również okazja, aby podziękować wszystkim dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi – za całoroczną pracę, za czas i zaangażowanie w przekazywaniu młodym ludziom  wiedzy oraz odkrywanie i wspomaganie w rozwijaniu  ich pasji.

Ogromne słowa podziękowania ślę również do rodziców, którzy wspierają działania szkół i przedszkoli poprzez służenie swoją radą oraz pomocą.

Życzę wszystkim wspaniałych, pełnych wrażeń, bezpiecznych wakacji, które są ostatnim elementem  się roku szkolnego  2020/2021

 

                                                             Piotr Szlapa

                                                  Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

Data publikacji: 28-06-2021 09:11 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 28-06-2021 09:11 Modyfikował(a): Izabela Kołodziej