Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, Uczniowie i Rodzice

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty,
Uczniowie i Rodzice

Nadszedł okres wakacji. Wszystkim uczniom gratuluję wyników w nauce, czego odzwierciedleniem jest otrzymane dziś świadectwo szkolne. Efektem  całorocznej nauki oprócz świadectwa  są również wasze  sukcesy zdobyte w konkursach i olimpiadach nie tylko na szczeblu gminnym.

Przed Wami – drodzy uczniowie - wypoczynek z wieloma ciekawymi przygodami i wydarzeniami jak i nowymi znajomościami spotkanymi na wakacyjnym szlaku.  Gdziekolwiek  jednak się nie znajdziecie,  to pamiętajcie o bezpieczeństwie nie tylko swoim ale też tych, którzy Wam będą towarzyszyli w czasie odpoczynku, wyjazdów czy zabawy.

Zakończenie roku szkolnego to również okazja, aby podziękować wszystkim dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi – za całoroczną pracę, za czas i zaangażowanie w przekazywaniu młodym ludziom  wiedzy oraz odkrywanie i wspomaganie w rozwijaniu  ich pasji.

Ogromne słowa podziękowania ślę również do rodziców, którzy wspierają działania szkół i przedszkoli poprzez służenie swoją radą oraz pomocą.

Życzę wszystkim wspaniałych, pełnych wrażeń, bezpiecznych wakacji, które są ostatnim elementem  się roku szkolnego  2020/2021

 

                                                             Piotr Szlapa

                                                  Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki