Plebiscyt „Policjant, który mi pomógł”

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Opolu informuje, że trwa V-ta  edycja Plebiscytu „Policjant, który mi pomógł”, którego organizatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Założeniem plebiscytu  jest wyróżnienie policjanta, który w ocenie społecznej charakteryzuje się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie, zaangażowaniem w działania na rzecz wdrażania w środowiskach lokalnych systemowych rozwiązań w tym zakresie.

Kandydatów do plebiscytu mogą zgłaszać osoby indywidualne, organizacje i instytucje (z wyłączeniem policji) do dnia 31 maja 2012r.

Szczegóły plebiscytu wraz z formularzami zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej www.policjant.niebieskalinia.pl.  

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki