• Dzisiaj jest:
    środa, 21 lutego 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    7 °C

Narodowy Spis Powszechny

UWAGA!!!

Przypominamy o konieczności udziału każdego dorosłego mieszkańca w Narodowym Spisie Powszechnym. Od 1 kwietnia tego roku można dokonywać samospisu na stronie https://spis.gov.pl/.

Jedna osoba może dokonać wpisu pozostałych członków rodziny mieszkających w tym samym gospodarstwie domowym. Musi jednak posiadać numery pesel domowników (męża, córki, rodziców), by dokonać rejestracji.

Osoby, które mają problem z dostępem do Internetu lub potrzebują pomocy przy wypełnianiu formularzy proszone są o wizytę w urzędzie gminy, gdzie uzyskają wsparcie naszego pracownika. Zapraszamy od 7.30 do 15.00 w poniedziałki, wtorki, środy i w piątki. We czwartek można podejść do godziny 16.00.  

Ostateczny termin dokonania wpisu ustalono na dzień 30 września 2021 roku.  Po tym terminie możliwe jest nakładanie, przez sądy, kar finansowych w wysokości 5000 zł na osoby, które nie dokonały wpisu.

Prosimy wszystkich dorosłych mieszkańców Gminy Dobrzeń Wielki o wzięcie udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.  Zostało mało czasu, dlatego zachęcamy do działania i nieczekanie na ostatnią chwilę z wypełnieniem formularza.

Data publikacji: 27-07-2021 14:14 Opublikował(a): Dorota Michniewicz-Rybarz
Data modyfikacji: 27-07-2021 14:13 Modyfikował(a): Dorota Michniewicz-Rybarz