Narodowy Spis Powszechny

UWAGA!!!

Przypominamy o konieczności udziału każdego dorosłego mieszkańca w Narodowym Spisie Powszechnym. Od 1 kwietnia tego roku można dokonywać samospisu na stronie https://spis.gov.pl/.

Jedna osoba może dokonać wpisu pozostałych członków rodziny mieszkających w tym samym gospodarstwie domowym. Musi jednak posiadać numery pesel domowników (męża, córki, rodziców), by dokonać rejestracji.

Osoby, które mają problem z dostępem do Internetu lub potrzebują pomocy przy wypełnianiu formularzy proszone są o wizytę w urzędzie gminy, gdzie uzyskają wsparcie naszego pracownika. Zapraszamy od 7.30 do 15.00 w poniedziałki, wtorki, środy i w piątki. We czwartek można podejść do godziny 16.00.  

Ostateczny termin dokonania wpisu ustalono na dzień 30 września 2021 roku.  Po tym terminie możliwe jest nakładanie, przez sądy, kar finansowych w wysokości 5000 zł na osoby, które nie dokonały wpisu.

Prosimy wszystkich dorosłych mieszkańców Gminy Dobrzeń Wielki o wzięcie udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.  Zostało mało czasu, dlatego zachęcamy do działania i nieczekanie na ostatnią chwilę z wypełnieniem formularza.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki