• Dzisiaj jest:
    sobota, 02 marca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    11 °C

USUWANIE FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ

      USUWANIE FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW

  POCHODZĄCYCH  Z  DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ

                  

OGŁOSZENIE

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Beneficjentem programu są jednostki samorządu terytorialnego.

W celu wsparcia naszych rolników, Gmina Dobrzeń Wielki zamierza wystąpić z wnioskiem o dofinansowanie na odbiór i utylizację w/w odpadów, jednakże jednym z załączników do wniosku jest posiadanie inwentaryzacji folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

W związku z powyższym w ramach inwentaryzacji, zapraszamy rolników do składania oświadczeń o ilości posiadanych odpadów zgodnie z  wykazem zawartym w druku oświadczenia.

Oświadczenia będą przyjmowane do dnia 31 sierpnia 2021 r., do godz. 15.00 w Urzędzie Gminy Dobrzeń Wielki,  w biurze podawczym lub pokoju nr.7.

W przypadku uzyskania przez gminę dofinansowania, osoby które nie złożą oświadczeń o posiadanych odpadach w wyznaczonym  terminie, nie będą mogły skorzystać z dofinansowania, o którym mowa wyżej.

 

W załączeniu:

DOCXdruk oswiadczenia.docx (17,36KB)

 

Data publikacji: 03-08-2021 11:22 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 03-08-2021 11:21 Modyfikował(a): Izabela Kołodziej