Przebudowa ścieżki pieszo-rowerowej wraz z budową oświetlenia i parkingu Bike & Ride wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 454 na terenie Gminy Dobrzeń Wielki

logo ścieżka pieszo-rowerowa.jpeg

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy w Dobrzeniu Wielkim została podpisana umowa na realizację zadania: Przebudowa ścieżki pieszo-rowerowej wraz z budową oświetlenia i parkingu Bike & Ride wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 454 na terenie Gminy Dobrzeń Wielki.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń i wykonanie robót budowlanych.

Zadanie to jest realizowane w ramach  projektu partnerskiego pn. „Czas na przesiadkę w Aglomeracji Opolskiej” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 3.1.2 Strategie niskoemisyjne w Aglomeracji Opolskiej.

Obecnie dofinansowanie na realizacje powyższego zadania dla gminy Dobrzeń Wielki wynosi: 946 252,03 zł (70 % kosztów kwalifikowalnych zadania).

Inwestycja będzie zrealizowana do 07.06.2022r. a wykonawcą będzie firma Protect Building z siedzibą w Lędzinach.

podpisanie umowy na przebudowę ścieżki pieszo-rowerowej.jpeg

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki