Życzenia Wójta Piotra Szlapy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Drodzy nauczyciele, pracownicy szkół i przedszkoli, uczniowie i rodzice,

Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj nowego roku szkolnego 2021/2022 życzę Wam, aby był to rok udany i pełen sukcesów. Jesteśmy wszyscy świadomi tego, że powrót do szkoły, w dobie COVID-19, jest obarczony procedurami, których przestrzeganie jest podstawowym obowiązkiem nas wszystkich. Nie mniej jednak,  zawsze 1-go września wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. Zrealizujcie swoje pragnienia, ambitne plany i przedsięwzięcia edukacyjne. Niech wasza wytrwałość, cierpliwość w jakże trudnej pracy pedagogicznej zaowocuje  wspaniałymi wynikami nauczania i satysfakcją z bardzo dobrze wykonanej pracy.

Dzieciom życzę radości z powrotu do szkoły i wspólnych spotkań. Niech wasze marzenia o bardzo dobrych ocenach się spełnią. Rozwijajcie swoje pasje i zainteresowania. Dbajcie o dobrą atmosferę w szkole, przyjaźnie i siebie nawzajem.

Rodzicom życzę, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech każda szkoła i placówka będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

Piotr Szlapa

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki