• Dzisiaj jest:
    poniedziałek, 27 maja 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    25 °C

Życzenia Wójta Piotra Szlapy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Drodzy nauczyciele, pracownicy szkół i przedszkoli, uczniowie i rodzice,

Z okazji rozpoczynającego się dzisiaj nowego roku szkolnego 2021/2022 życzę Wam, aby był to rok udany i pełen sukcesów. Jesteśmy wszyscy świadomi tego, że powrót do szkoły, w dobie COVID-19, jest obarczony procedurami, których przestrzeganie jest podstawowym obowiązkiem nas wszystkich. Nie mniej jednak,  zawsze 1-go września wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. Zrealizujcie swoje pragnienia, ambitne plany i przedsięwzięcia edukacyjne. Niech wasza wytrwałość, cierpliwość w jakże trudnej pracy pedagogicznej zaowocuje  wspaniałymi wynikami nauczania i satysfakcją z bardzo dobrze wykonanej pracy.

Dzieciom życzę radości z powrotu do szkoły i wspólnych spotkań. Niech wasze marzenia o bardzo dobrych ocenach się spełnią. Rozwijajcie swoje pasje i zainteresowania. Dbajcie o dobrą atmosferę w szkole, przyjaźnie i siebie nawzajem.

Rodzicom życzę, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech każda szkoła i placówka będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

Piotr Szlapa

Data publikacji: 01-09-2021 09:03 Opublikował(a): Dorota Michniewicz-Rybarz
Data modyfikacji: 01-09-2021 09:02 Modyfikował(a): Dorota Michniewicz-Rybarz