Dobrzeńskie Talenty 2021

Ostatnio obchodziliśmy kilka uroczystości związanych z Dniem Edukacji Narodowej. Dopełnieniem tych wydarzeń jest wręczenie tytułu „Dobrzeńskiego Talentu” uczniom, którzy w sposób szczególny wyróżniali się pod względem nauki, zachowania i osiągnięciami w konkursach lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich.  W tym roku uroczystość odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi
 w Dobrzeniu Wielkim. Jej uczestnikami byli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz wójt gminy Dobrzeń Wielki Pan Piotr Szlapa, który wręczał nagrody.  Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom i życzymy dalszych sukcesów w nauce, dobrego zdrowia i radości płynącej z rozwijania swoich pasji i talentów.

Wyróżnienia „Dobrzeński Talent” w roku szkolnym 2021/2022 otrzymały następujące osoby:

BURNECKI WIKTOR - uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- II miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach Karate Kyokushin „Warsaw Cup 2020”, Warszawa 25.10.2020 r.

- średnia ocen – 5,0

- ocena z zachowania – wzorowa

DUDEK GABRIELA - uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

      Osiągnięcia:

     - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów”,
      04-05.12.2020 r.

- średnia ocen – 5,71

- ocena z zachowania – wzorowa

GROSS EMILIA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2021 „Droga do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego”, Opole 28.05.2021 r.

- II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „SILESIAN CUP”, kat. 10-11 H Kombinacja, Dobrzeń Wielki 19.09.2020 r.

- średnia ocen – 5,42

- ocena z zachowania – wzorowe

HALUPCZOK NIKOLA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Chróścicach,

Osiągnięcia:

- I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Mażoretkowego „Scarlet”, kat. baton formacja kadetki, Knurów 22.05.2021 r.

-  Złoty Zawrót Głowy (I miejsce) na I Ogólnopolskim Mażoretkowym Zawrocie Głowy pod patronatem Starosty Raciborskiego, kat. formacja baton-kadetki, Racibórz 12.06.2021 r.

- średnia ocen – 5,33

- ocena z zachowania – wzorowa

KASPEREK MAGDALENA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2021 „Droga do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego”, Opole 28.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,58

- ocena z zachowania – wzorowa

KAŹMIERCZAK BLANKA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

 Osiągnięcia:

- III miejsce w Ogólnopolskich Otwartych Mistrzostwach Karate Kyokushin „Warsaw Cup 2020”, Warszawa 25.10.2020 r.

- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin „Memoriał Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej”, kat. kumite, Wojnicz 15.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,25

- ocena z zachowania – wzorowa

KOCIOK SONIA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Chróścicach ,

Osiągnięcia:

- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych, Opole 22.03.2021 r.

- I miejsce w finale XI edycji Konkursu Języka Niemieckiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół, Opole 31.03.2021 r.

- średnia ocen – 5,29

- ocena z zachowania – wzorowe

KOKOT LAURA – uczennica Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim (PSP Nr 3),

Osiągnięcia:

- II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Mażoretkowego „Scarlet”, kat. baton formacja juniorki, Knurów 22.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,14

- ocena z zachowania – wzorowa

LAZIK PAWEŁ – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej
w Chróścicach,

Osiągnięcia:

- I miejsce na VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź, kat. 12-13 F, Czeladź 22.11.2020 r.

- III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „DANCE OSCARS 2020”, kat. 12-13 E, Kędzierzyn-Koźle 05-06.12.2020 r.

- średnia ocen – 5,57

- ocena z zachowania – wzorowa

LEDWOLORZ FILIP - uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- II miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „SILESIAN CUP”, kat. 10-11 H Kombinacja, Dobrzeń Wielki 19.09.2020 r.

- średnia ocen – 5,0

- ocena z zachowania – bardzo dobra

MATEJA WIKTORIA - uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Chróścicach,

Osiągnięcia:

- I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Mażoretkowego „Scarlet”, kat. baton formacja kadetki i baton duo/trio kadetki, Knurów 22.05.2021 r.

- I miejsce na IV Ogólnopolskim Festiwalu „Małej Sceny”, kat. kadetki duo/trio baton, Kuźnia Raciborska 29.05.2021 r.

- Złoty Zawrót Głowy (I miejsce) na I Ogólnopolskim Mażoretkowym Zawrocie Głowy pod patronatem Starosty Raciborskiego, kat. formacja baton-kadetki, Racibórz 12.06.2021 r.

- średnia ocen – 5,64

- ocena z zachowania – wzorowa

 OWSIAK JULIA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2021 „Droga do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego”, Opole 28.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,58

- ocena z zachowania – wzorowa

OZIMEK MAREK - uczeń Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim (LO),

Osiągnięcia:

- I miejsce w konkursie na szczeblu wojewódzkim „Młodzież Przyjazna Samorządowi”, kat. samorządy uczniowskie, Opole 19.11.2020 r.

- średnia ocen – 5,0

- ocena z zachowania – wzorowa

PĘCHERZ AGNIESZKA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2021 „Droga do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego”, Opole 28.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,61

- ocena z zachowania – wzorowa

PIEKORZ KAROLINA – uczennica Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim (PSP Nr 3),

Osiągnięcia:

- laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2021 „Droga do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego”, Opole 28.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,11

- ocena z zachowania – wzorowa

PIERSKALLA DAMIAN – uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Programistycznym dla uczniów szkół podstawowych „Wyzwanie Programowanie”, 29.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,50

- ocena z zachowania – wzorowa

  PRZYBYŁA EMILY – uczennica Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim (PSP Nr 3),

Osiągnięcia:

- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych, Opole 22.03.2021 r.

- średnia ocen – 5,17

- ocena z zachowania – wzorowa

SIEJKA WERONIKA - uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- II miejsce na VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź, kat. 14-15 C Standard oraz kat. 14-15 D Latin, Czeladź 22.11.2020 r.

- średnia ocen – 5,61

- ocena z zachowania – wzorowa

SMOLIŃSKA JULIA - uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Chróścicach,

Osiągnięcia:

- I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Mażoretkowego „Scarlet”, kat. baton formacja kadetki, Knurów 22.05.2021 r.

- Złoty Zawrót Głowy (I miejsce) na I Ogólnopolskim Mażoretkowym Zawrocie Głowy pod patronatem Starosty Raciborskiego, kat. formacja baton-kadetki, Racibórz 12.06.2021 r.

- średnia ocen – 5,79

- ocena z zachowania – wzorowa

 ŚWIERC ALEX - uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi
w Dobrzeniu Wielkim,

    Osiągnięcia:

- III miejsce na X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina, kat. 10-11 G, Będzin 23.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,17

- ocena z zachowania – wzorowa

 WITCZAK SARA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

      Osiągnięcia:

- III miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Karate Shinkyokushin „BARTOSZYCE CUP 2020”, Bartoszyce 19.12.2020 r.

- średnia ocen – 5,25

- ocena z zachowania – wzorowa

WOROBIEC LIWIA – uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim,

Osiągnięcia:

- laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2021 „Droga do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego”, Opole 28.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,33

- ocena z zachowania – wzorowa

 WÓJCIK PAULINA - uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Chróścicach,

Osiągnięcia:

- I miejsce w Pucharze Polski Juniora Młodszego, kat. skoki indywidualne na trampolinie kobiet – klasa III, Poznań 23-24.10.2020 r.

- I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, kat. skoki synchroniczne na trampolinie dziewcząt – klasa III, Zielona Góra 2020 r.

- I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, kat. skoki drużynowe na trampolinie dziewcząt – klasa III, Zielona Góra 2020 r.

- I miejsce w VIII Międzynarodowym Turnieju „Pod Wawelem”, kat. trampolina – klasa II, Kraków 19-21.03.2021 r.

- I miejsce w Pucharze Polski Juniora Młodszego – kwalifikacja do finału OOM, Jawor 22.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,43

- ocena z zachowania – wzorowa

ZDERA ANIKA - uczennica Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim (PSP Nr 3),

Osiągnięcia:

- I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Mażoretkowego „Scarlet”, kat. baton mini juniorki, Knurów 22.05.2021 r.

- średnia ocen – 5,64

- ocena z zachowania – wzorowa

 

 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki