Sukces chróścickich przedszkolaków

Komendant Miejski Policji w Opolu przesłał list informujący o udziale Publicznego Przedszkola w Chróścicach w ogólnopolskim konkursie "Bezpieczne Wakacje 2021". Laureatami konkursu została trójka naszych przedszkolaków z Chróścic: Natan Fiedler, Helena Urbańska i Kamila Pramor. To duże wyróżnienie, w skali kraju, dla dzieci i pedagogów, którzy realizują ponadprogramowe zadania. Uroczystość wręczenia nagród z udziałem  Komendanta Miejskiego Policji w Opolu, odbyła się 19 października w chróścickim przedszkolu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i dziękujemy nauczycielom przedszkola za włączenie się w akcję na rzecz poprawy bezpieczeństwa nad wodą. Na zdjęciach pismo Komendanta Miejskiego Policji w Opolu skierowane do Wójta Gminy Dobrzeń Wielki i  laureaci konkursu.

List Komendanta Miejskiego Policji w Opolu do Wójta gminy Dobrzeń Wielki w sprawie laureatów ogólnopolskiego konkursu "Bezpieczne wakacje 2021"

Laureat ogólnopolskiego konkursu "Bezpieczne wakacje 2021" z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Opolu

Laureaci ogólnopolskiego konkursu "Bezpieczne Wakacje 2021" z chróścickiego przedszkola

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki