Hubert Prochota i Anna Stawiarska nagrodzeni przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że podczas uroczystości wręczenia nagród Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie kultury, dwoje naszych reprezentantów zostało docenionych. Nagrodę za twórczość, działalność kulturalną oraz propagowanie kultury otrzymał Pan Profesor Hubert Prochota - wybitny muzykolog, dyrygent i pedagog, były dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Opolu. Od wielu lat, z sukcesem, prowadzi orkiestrę symfoniczną w szkole muzycznej. Zajmuje się także działalnością naukową i wydawniczą. Jako instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim opiekuje się Chórem Cantabile. Z kolei Pani Anna Stawiarska, pracownik naszego ośrodka kultury, a także redaktor portalu informacyjnego Opowiecie.info, została doceniona za umiejętność dostrzegania i upowszechniania wartości istotnych dla kulturowego dziedzictwa regionu. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów. Jednocześnie dziękujemy za Waszą obecność i działania, które podejmujecie na rzecz rozwoju kultury w gminie Dobrzeń Wielki.

Profesor Hubert Prochota - laureat nagrody marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie kultury 2021r.  Pani Anna Stawiarska animator kultury, pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim wyróżniona przez Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie kultury w 2021 roku.

 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki