Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2021

Nagroda główna, w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2021, przyznawana przez internautów trafiła wczoraj  do Dobrzenia Wielkiego. Internauci docenili modernizację budynku Gminnego Ośrodka Kultury i rewitalizację kąpieliska Balaton w Dobrzeniu Wielkim.

Te dwa projekty zostały zrealizowane dzięki wielu osobom zaangażowanym w te przedsięwzięcia. Dziękujemy radnym za podjęcie tematu, pracownikom Referatu Rozwoju w Urzędzie Gminy za pozyskanie środków zewnętrznych, a duże podziękowania należy skierować do Z-cy Wójta Gminy Dobrzeń Wielki Pana Piotra Jonka, który z ramienia Urzędu nadzorował te inwestycje.

Przyznanie nagród to docenienie pracy architektów, urzędników, firm wykonawczych i społeczników. Dzięki Wam nasza gmina wypiękniała, a mieszkańcy zyskali komfortową przestrzeń. 

Praca wielu osób przyczyniła się do stworzenia na nowo miejsc znanych  mieszkańcom i turystom. Teraz jednak pobyt nad Balatonem czy w Gminnym Ośrodku Kultury to czysta przyjemność i cieszy nas bardzo, że tak wiele osób zagłosowało na te dwa projekty, za co serdecznie dziękujemy. 

Realizacja inwestycji powstała dzięki dotacjom i  współpracy z Lokalną Grupą Działania Stobrawski Zielony Szlak i Stowarzyszeniem Aglomeracji Opolskiej,  w tym funduszy PROW, RPOWO na lata 2014-2020. 

Dobra współpraca i działanie na rzecz społeczności lokalnej to przepis na sukces w samorządzie. Dziękujemy.

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki