• Dzisiaj jest:
    niedziela, 16 czerwca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    15 °C

Uwaga KONKURS!

Szanowni Państwo!
Prosimy o głosy na "Modernizację Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim", w konkursie „Inwestycja z perspektywą” organizowanym przez Polską Agencję Prasową
Na stronie www.europapnews.pap.pl uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce. Z inwestycjami można zapoznać się zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów - lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą. (Link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps).
Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku.
Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów otrzymają statuetkę „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach agencji.
Organizatorzy postanowili nagrodzić również te inwestycje, które wzbudziły największe zainteresowanie internautów. Trzem projektom, których podstronę z opisem na www.europapnews.pap.pl odwiedzi największa liczba internatów, poświęcone zostaną artykuły na stronach PAP.
Prosimy Państwa o głosowanie i udostępnienie tego posta.
Mamy nadzieję, że dzięki Waszym głosom powtórzymy sukces konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego, gdzie zdobyliśmy nagrodę główną dzięki internautom.
 
Data publikacji: 06-12-2021 14:38 Opublikował(a): Dorota Michniewicz-Rybarz
Data modyfikacji: 06-12-2021 14:41 Modyfikował(a): Dorota Michniewicz-Rybarz