Sportowy wieczór.

W piątek, w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące sukcesy środowiska sportowego gminy Dobrzeń Wielki. Wójt Piotr Szlapa podziękował zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym za ich zaangażowanie i pasję w realizacji zamierzonych celów w 2021 roku.
Był to czas wielu sukcesów sportowych zawodników indywidualnych i drużyn. Złote, srebrne i brązowe medale zdobywalì m.in. Katarzyna Kokot, Natalia Rakałowicz, zawodnicy LUKS GWIAZDA Dobrzeń Wielki i karatecy z Klubu ARI. Drużyny piłkarskie TOR-u Dobrzeń Wielki, Victorii Chróścice czy LZS KUP walczyły o każdy punkt w rozgrywkach. Biegacze i chodziarze brali masowo udział w "Biegu od jeziora do jeziora". Strażacy organizowali wspaniałe gminne zawody sportowo-pożarnicze, w których brało udział aż 16 drużyn. Nieustająco działają i rozwijają się piłkarskie drużyny juniorskie oraz klub tenisa stołowego czy lekkoatleci.
W Dobrzeniu Wielkim funkcjonuje Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi, która kształci narybek sportowy i wpaja najmłodszym, że sport i rekreacja to zdrowie i kształtowanie charakteru. Te wszystkie działania stanowią o sile dobrzeńskiego sportu i są wielką chlubą naszych mieszkańców.  Dziękujemy sportowcom za ich sukcesy, które rozsławiają naszą małą ojczyznę. Dziękujemy działaczom i trenerom, którzy dbają o wysoki poziom sportowy i dobrą organizację wydarzeń sportowo-rekreacyjnych. Życzymy aby kolejny rok przyniósł  sukcesy i odpowiednie warunki do rozwoju pasji sportowych. Powodzenia. 

 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki