Podsumowanie realizacji projektów na terenie Gminy Dobrzeń Wielki w latach 2018-2021

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy podsumowanie projektów realizowanych w gminie Dobrzeń Wielki od początku obecnej kadencji Wójta Piotra Szlapy i Rady Gminy. Projekty były i są realizowane dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym z różnych źródeł m.in. z funduszy europejskich. W prezentacji pokazano również mniejsze zadania, które zrealizowano z budżetu gminy w latach 2020 i 2021.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji wymienionych zadań serdecznie dziękujemy. Materiał był prezentowany na sesji Rady Gminy 28 grudnia 2021 roku.

PDFPrezentacja zadań realizowanych przez Gminę Dobrzeń Wielki z udziałem środków zewnętrznych, w latach 2018-2021 r. (5,03MB)
 

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki