Dofinansowanie szkoleń

Uwaga!
Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki "OPOLSCY ZAWODOWCY 2022". Dzięki projektowi można podnieść kwalifikacje zwiększając swoje szanse na rynku pracy i usług. Dofinansowanie do 9,5 tyś złotych do 85 % kosztów szkolenia, kursu lub innych form kształcenia.
UWAGA!!! WNIOSKI O DOFINANSOWANIE MOŻNA SKŁADAĆ OD 31 STYCZNIA 2022 R.
Na co można dostać wsparcie?
W ramach projektu osoby dorosłe będą mogły starać się o dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych PARP, na które jest zapotrzebowanie na regionalnym rynku pracy. Dofinansowanie to oferowane będzie w ramach tak zwanego bonu szkoleniowego.
Dla kogo jest ten projekt?
Dla osób dorosłych z woj. opolskiego (także uczących się w woj. opolskim) zainteresowanych udziałem w szkoleniach podnoszących kwalifikacje. W szczególności dla osób o niskich kwalifikacjach, osób w wieku 50 lat i więcej i z obszarów wiejskich.
Mogą z niego skorzystać także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.
Więcej informacji na stronie:
Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki