Życzenia dla strażaków

4 maja to dzień Świętego Floriana Patrona Strażaków. Ten rzymski oficer stanął w obronie prześladowanych chrześcijan, za co poniósł męczeńską śmierć. Znany był też z tego, że jako dziecko ugasił pożar, a później wyciągnął z żaru węglarza. Nieodłączny atrybut świętego to naczynie z wodą, którą gasi płonący budynek.
Z okazji tego święta składamy wszystkim strażakom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i bezpiecznej pracy. Niech Wasz trud i poświęcenie będą doceniane przez mieszkańców i przełożonych.
Dziękujemy za to, że jesteście zawsze blisko dobrzeńskiej społeczności i można na Was liczyć w każdej sytuacji. Wasza obecność daje nam poczucie bezpieczeństwa i integruje mieszkańców.
 
OSP DOBRZEŃ MAŁY
OSP DOBRZEŃ WIELKI
OSP CHRÓŚCICE
OSP KUP
Pozdrawiamy OSP CZARNOWĄSY i również przesyłamy najserdeczniejsze życzenia.
Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki