Życzenia Wójta Piotra Szlapy z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Szanowni Państwo!
27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. W 2000 roku Sejm RP ustanowił to święto, by upamiętnić pierwsze wybory samorządowe z 27 maja 1990 roku. Od tego czasu gminy zaczęły zarządzać częścią spraw publicznych i uzyskały własne źródła dochodów oraz możliwość decydowania o wydatkach. To wpłynęło na rozwój samorządności na gruncie lokalnym.
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam najserdeczniejsze życzenia i gratulacje pracownikom urzędu gminy i jednostek podległych oraz radnym Gminy Dobrzeń Wielki. Dzięki Państwa wiedzy, odpowiedzialności i aktywności wspólnie realizujemy ważne zadania dla naszej lokalnej społeczności. Pragnę za to serdecznie Państwu podziękować i mam nadzieję, że uda nam się pomyślnie zrealizować wszystkie Państwa pomysły i projekty, a zadowolenie naszych mieszkańców będzie największą nagrodą za Waszą pracę.
Z wyrazami szacunku
Piotr Szlapa
Wójt Gminy Dobrzeń Wielki
Zdjęcie Wójta Piotra Szlapy na tle herbu gminy Dobrzeń Wielki
 
Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki