Poradnik postępowania w sytuacjach zagrożeń

„Poradnik postępowania w sytuacjach zagrożeń” powstał z inicjatywy Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

Poradnik jest efektem kilkuletnich doświadczeń zdobytych podczas powodzi, katastrof kolejowych i budowlanych oraz innych sytuacji nadzwyczajnych. Stanowi on zbiór podstawowych informacji na temat licznych zagrożeń - jak ich unikać, a jeśli się zdarzą - jak reagować, przeciwdziałać, likwidować skutki i zapobiegać ich wystąpieniu w przyszłości.

Istotą Poradnika jest by przekaz w nim zawarty był maksymalnie jasny i czytelny oraz by mógł trafić do jak najszerszej grupy odbiorców.

Poradnik został opracowany z myślą o mieszkańcach Warszawy, ale zachęcamy do zapoznania się z nim wszystkich zainteresowanych tematyką.

Poradnik jest dostępny w formie elektronicznej na stronie internetowej: http://bezpieczna.um.warszawa.pl


                                                                                         Zastępca Wójta Gminy
                                                                                                     Irena Weber
 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki