Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak zaprasza na Ogólnopolski Zlot Garbusa & Busa "ŁOpolskie Klimaty na Stobrawskim Zielonym Szlaku"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak oraz Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych "Talent" zapraszają na Ogólnopolski Zlot Garbusa & Busa "ŁOpolskie Klimaty na Stobrawskim Zielonym Szlaku", który odbędzie się w Ośrodku "Żwirek" w Luboszycach (gmina Łubniany) w dniach 1-3 lipca 2022 r.

W programie mi.in:

- występ zespołu "Batala Polska"

- przejazd Garbusów przez Gminę Łubniany

- warsztaty dla dzieci i dorosłych prowadzone przez Koło Gospodyń Wiejskich "Dziołchy z klasą" z Masowa

- ROCKOTEKA

Więcej szczegółów na plakacie! Zapraszamy!!"
plakat promujący wydarzenie Ogólnopolski Zlot Garbusa & Busa "ŁOpolskie Klimaty na Stobrawskim Zielonym Szlaku", które odbędzie się w dniach 1-3 lipca br. w Ośrodku Wypoczynkowym Żwirek w Luboszycach.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki