Bezpieczny wypoczynek – LATO 2012 - telefony kontaktowe

Kuratorium Oświaty w Opolu informuje, że od 29 czerwca 2012 roku zostanie uruchomiony 24 godzinny telefon 077/4 524 575 pod który można zgłaszać skargi, uwagi i zapytania w sprawie organizacji i funkcjonowania kolonii i obozów. W godzinach 15.30 - 7.30 można pozostawić nagraną wiadomość pozostawiając numer telefonu kontaktowego.

Ponadto można dzwonić w ciągu całej doby pod numer 0800 163 136 do Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Opolskiego oraz pod alarmowy numer telefonu 604 958 325 Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu.

Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Opolu www.kuratorium.opole.pl. znajduje się wykaz wszystkich organizatorów wypoczynku, którzy zgłosili organizację wypoczynku w województwie opolskim, poza granicami Polski, na terenie innych województw lub w miejscu zamieszkania.

Konsultacje i porady w zakresie organizacji i funkcjonowania wypoczynku będą udzielane pod telefonem 077/4524573 lub pod telefonem 691 933 131.

                                                                                          
                                                                                           Zastępca Wójta Gminy
                                                                                                     Irena Weber

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki