LGD zaprasza na warsztaty strategiczne

Szanowni Państwo

W imieniu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach strategicznych, które odbędą się w piątek 8 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim. Spotkanie ma na celu przygotowanie nowej strategii rozwoju. Stowarzyszenie od lat wspiera dobrzeńską społeczność lokalną i działa na naszym terenie. Nowa strategia rozwoju będzie sprzyjać realizacji projektów przygotowanych przez naszych mieszkańców. Szczegóły na plakacie.

Plakat informacyjny dotyczący warsztatów strategicznych wspierających powstanie nowej strategii rozwoju LGD Stobrawski Zielony Szlak. Spotkanie odbędzie się 8 lipca 2022 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki