SUKCES KATARZYNY KOKOT

Mieszkanka Dobrzenia Wielkiego Katarzyna Kokot (rocznik 2004) odnosi wielkie sukcesy sportowe. Ostatnio na Mistrzostwach Polski w Radomiu zdobyła złoty medal w skoku wzwyż. Kasia jest bardzo ambitną i pracowitą zawodniczką. Od dziecka interesował ją ruch i sport. Swoją sprawność fizyczną ćwiczyła od najmłodszych lat, w klasie sportowej, w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrzeniu Wielkim. Później rozwijała swoje umiejętności w klubach sportowych. Teraz reprezentuje AZS Politechniki Opolskiej. Budowanie dobrej formy sportowej trwa latami, dlatego warto, od najmłodszych lat, rozwijać talenty dzieci i inwestować w ich rozwój. Sukcesy Kasi są tego przykładem i wzorem dla młodych sportowców. Serdecznie gratulujemy Kasi zwycięstwa i życzymy dobrej passy w przyszłości.

Zdjęcie przedstawia Katarzynę Kokot Mistrzynię Polski w skoku wzwyż 2022 do lat 20. zawodniczka jest mieszkanką Dobrzenia Wielkiego.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki