Życzenia Wójta Piotra Szlapy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Drodzy nauczyciele, pracownicy szkół i przedszkoli, uczniowie i rodzice,

Zaczynamy nowy rok szkolny. Dla niektórych z Was, drodzy uczniowie, to na pewno wielkie przeżycie związane ze zmianą etapu edukacyjnego lub rozpoczęciem przygody  z nauką w przedszkolu. Niezależnie od tego czy jesteście uczniami czy przedszkolakami życzę Wam, aby nadchodzące miesiące nowego roku szkolnego były nie tylko czasem wytężonej, owocnej  pracy, ale niosły ze sobą również wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień jak i nowych przyjaźni, które będą siłą napędową w waszym życiu. Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam wiele sukcesów a wasze zamierzania i marzenia niech się wszystkie spełniają.
 Dyrekcji i nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty oprócz zdrowia, bezpieczeństwa, życzę wytrwałości, cierpliwości i poczucia spełnienia podczas wykonywania tak ważnej społecznie pracy.  Niech otacza Was życzliwość ze strony wszystkich, którzy uczestniczą w procesie edukacyjnym. Jak zawsze doceniam świetną współpracę z samorządem gminnym.
Wszystkiego najlepszego na nowy rok szkolny 2022/2023. Wspólnie zadbajmy o to, by mimo wszelkich trudności był to pozytywny czas dla nas wszystkich
Rodzicom życzę, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i  radości z osiągnięć dzieci. Niech każda szkoła i placówka będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki