• Dzisiaj jest:
    poniedziałek, 27 maja 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    26 °C

Życzenia Wójta Piotra Szlapy z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Drodzy nauczyciele, pracownicy szkół i przedszkoli, uczniowie i rodzice,

Zaczynamy nowy rok szkolny. Dla niektórych z Was, drodzy uczniowie, to na pewno wielkie przeżycie związane ze zmianą etapu edukacyjnego lub rozpoczęciem przygody  z nauką w przedszkolu. Niezależnie od tego czy jesteście uczniami czy przedszkolakami życzę Wam, aby nadchodzące miesiące nowego roku szkolnego były nie tylko czasem wytężonej, owocnej  pracy, ale niosły ze sobą również wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień jak i nowych przyjaźni, które będą siłą napędową w waszym życiu. Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam wiele sukcesów a wasze zamierzania i marzenia niech się wszystkie spełniają.
 Dyrekcji i nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty oprócz zdrowia, bezpieczeństwa, życzę wytrwałości, cierpliwości i poczucia spełnienia podczas wykonywania tak ważnej społecznie pracy.  Niech otacza Was życzliwość ze strony wszystkich, którzy uczestniczą w procesie edukacyjnym. Jak zawsze doceniam świetną współpracę z samorządem gminnym.
Wszystkiego najlepszego na nowy rok szkolny 2022/2023. Wspólnie zadbajmy o to, by mimo wszelkich trudności był to pozytywny czas dla nas wszystkich
Rodzicom życzę, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i  radości z osiągnięć dzieci. Niech każda szkoła i placówka będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzę dobrej współpracy z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami.

Data publikacji: 01-09-2022 14:01 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 01-09-2022 14:01 Modyfikował(a): Izabela Kołodziej