Remont i doposażenie kuchni w chróścickiej sołtysówce dobiegły końca

Szanowni Państwo,
Z radością informujemy, że w ubiegłym tygodniu zakończyliśmy projekt pn.: "Doposażenie kuchni w sołtysówce", który zamknął proces remontu i urządzania miejsca spotkań dla mieszkańców w Chróścicach, przy ul. Damrota 21. W ubiegłym roku urząd gminy wyremontował obiekt.  W tym roku doposażono kuchnię w meble oraz lodówkę i przygotowano miejsce spotkań integracyjnych na podwórzu.
Te wszystkie działania zostały zrealizowane dzięki pozyskaniu dodatkowych funduszy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.  Dotacja na remont pochodziła z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, w wysokości 291.298 zł, co stanowi  maksymalny poziom dofinansowania 63,63%. Koszt całkowity projektu wyniósł 457.801 zł.  Doposażenie kuchni zostało dofinansowane z programu pn.: "Marszałkowska Inicjatywa Sołecka - Opolskie 2020-2022" w wysokości 5.000 zł. 1000 zł wyasygnowano z  budżetu gminy, a  700 zł z funduszu sołeckiego.  W realizację projektów zaangażowani byli pracownicy urzędu gminy, radni i członkowie rady sołeckiej, za co bardzo dziękujemy. Te wspólne działania przyniosły wymierne efekty dla społeczności Chróścic i całej gminy. Na zdjęciach nowe wyposażenie kuchni i spotkanie informacyjno-integracyjne w chróścickiej sołtysówce.

 

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki