• Dzisiaj jest:
    czwartek, 30 maja 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    23 °C

Anika Zdera – uczennica w 2021/2022 Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dobrzeniu Wielkim otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny”.

Uzyskane bardzo dobre – najlepsze – wyniki w nauce oraz sukcesy w dziedzinie sztuki –  w  przypadku Aniki to oczywiście działalność w grupie Mażoretek, zostały docenione przez kapitułę Zarządu Województwa, a tym samym uczennica Gminy Dobrzeń Wielki,  jako jedna z 60-ciu  najlepszych w  województwie opolskim,  24 października 2022r w Teatrze im. Jana Kochanowskiego odebrała z rąk Marszałka Województwa Opolskiego p. Andrzeja Buły zaszczytną statuetkę.

W tym miejscu serdecznie gratulujemy Anice sukcesów oraz nagrody. Niech to, co już do tej pory osiągnęła w swoim życiu,  stanie się siłą napędową w dążeniu do spełnienia najskrytszych marzeń oraz realizacji planów i celów. Niech kolejne etapy,  nie tylko edukacyjne, będą zwieńczone nagrodami i społecznym uznaniem.

Rodzicom jak i wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do tak spektakularnego osiągnięcia Aniki serdecznie gratulujemy i dziękujemy. 

 

                                                                                          Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

                                                                                                    Piotr Szlapa

Anika Zdera z statuetką i dyplomem Prymus Opolszczyzny laureaci nagrody Prymus Opolszczyzny 2022

Data publikacji: 25-10-2022 11:57 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 25-10-2022 11:57 Modyfikował(a): Izabela Kołodziej