Anika Zdera – uczennica w 2021/2022 Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dobrzeniu Wielkim otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny”.

Uzyskane bardzo dobre – najlepsze – wyniki w nauce oraz sukcesy w dziedzinie sztuki –  w  przypadku Aniki to oczywiście działalność w grupie Mażoretek, zostały docenione przez kapitułę Zarządu Województwa, a tym samym uczennica Gminy Dobrzeń Wielki,  jako jedna z 60-ciu  najlepszych w  województwie opolskim,  24 października 2022r w Teatrze im. Jana Kochanowskiego odebrała z rąk Marszałka Województwa Opolskiego p. Andrzeja Buły zaszczytną statuetkę.

W tym miejscu serdecznie gratulujemy Anice sukcesów oraz nagrody. Niech to, co już do tej pory osiągnęła w swoim życiu,  stanie się siłą napędową w dążeniu do spełnienia najskrytszych marzeń oraz realizacji planów i celów. Niech kolejne etapy,  nie tylko edukacyjne, będą zwieńczone nagrodami i społecznym uznaniem.

Rodzicom jak i wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do tak spektakularnego osiągnięcia Aniki serdecznie gratulujemy i dziękujemy. 

 

                                                                                          Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

                                                                                                    Piotr Szlapa

Anika Zdera z statuetką i dyplomem Prymus Opolszczyzny laureaci nagrody Prymus Opolszczyzny 2022

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki