Obwodnica Gminy

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców dotyczącym dokończenia budowy obwodnicy Gminy Dobrzeń Wielki, uprzejmie informujemy o działaniach prowadzonych przez Społeczny Komitet Dokończenia Budowy Obwodnicy miejscowości Opole-Borki, Dobrzeń Mały i Dobrzeń Wielki oraz Urząd Gminy Dobrzeń Wielki w tym zakresie. W tym miejscu będziemy publikować informacje o kolejnych działaniach, okolicznościach i decyzjach.

Zachęcamy do włączenia się w akcję zbierania głosów poparcia dokończenia budowy obwodnicy. Druki można odebrać w pokoju 109 Urzędu Gminy Dobrzeń Wielki. Informacji w tej sprawie udziela p. Dorota Michniewicz-Rybarz, tel. 77 4110327 .

PDFOdpowiedź na interpelację w sprawie dokończenia budowy obwodnicy.pdf (246,24KB)

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki