• Dzisiaj jest:
    środa, 21 lutego 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    7 °C

Ankieta z Urzędu Komunikacji Elektronicznej skierowana do mieszkańców gminy

W imieniu Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Pani Magdaleny Gaj zwracamy sie z prośbą o wypełnienie "Ankiety dotyczącej zapotrzebowania użytkowników na usługi: telefonii stacjonarnej, internetu szerokopasmowego oraz bezpłatnego lub za cenę niższą niż cena rynkowa internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów". Każda wypełniona i przesłana do Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) ankieta  (czy to na piśmie, czy też w wersji elektronicznej), zawierająca informację o zapotrzebowaniu na wspomniane powyżej usługi, znajdzie swoje odzwierciedlenie w mapach popytu i będzie stanowiła cenną informację o obszarach, gdzie popyt  na te usługi istnieje i  pomimo dynamicznie rozwijającego się z roku na rok polskiego rynku telekomunikacyjnego  - jest on w dalszym ciągu niezaspokojony.

Przedmiotowa ankieta jest dostępna pod adresem:

http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead04&news_cat_id=19&news_id=8280&layout=1&page=text

Można ją wypełnić elektronicznie.

Dodatkowo ww. dane mogą być przekazaywane również:

- listownie na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej Departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20,

01-211 Warszawa,

- drogą elektroniczną - mailem na adres:

W przypadku pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z pracownikami Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem (22) 53 49 182.

 

Przekazane dane w niniejszym zakresie zostaną ujęte w mapach popytu do końca IV kwartału br. i udostępnione na stronie Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Data publikacji: 18-10-2012 12:32 Opublikował(a): Izabela Kołodziej
Data modyfikacji: 18-10-2012 12:35 Modyfikował(a): Izabela Kołodziej