Ankieta z Urzędu Komunikacji Elektronicznej skierowana do mieszkańców gminy

W imieniu Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Pani Magdaleny Gaj zwracamy sie z prośbą o wypełnienie "Ankiety dotyczącej zapotrzebowania użytkowników na usługi: telefonii stacjonarnej, internetu szerokopasmowego oraz bezpłatnego lub za cenę niższą niż cena rynkowa internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów". Każda wypełniona i przesłana do Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) ankieta  (czy to na piśmie, czy też w wersji elektronicznej), zawierająca informację o zapotrzebowaniu na wspomniane powyżej usługi, znajdzie swoje odzwierciedlenie w mapach popytu i będzie stanowiła cenną informację o obszarach, gdzie popyt  na te usługi istnieje i  pomimo dynamicznie rozwijającego się z roku na rok polskiego rynku telekomunikacyjnego  - jest on w dalszym ciągu niezaspokojony.

Przedmiotowa ankieta jest dostępna pod adresem:

http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead04&news_cat_id=19&news_id=8280&layout=1&page=text

Można ją wypełnić elektronicznie.

Dodatkowo ww. dane mogą być przekazaywane również:

- listownie na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej Departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20,

01-211 Warszawa,

- drogą elektroniczną - mailem na adres:

W przypadku pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z pracownikami Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem (22) 53 49 182.

 

Przekazane dane w niniejszym zakresie zostaną ujęte w mapach popytu do końca IV kwartału br. i udostępnione na stronie Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki