• Dzisiaj jest:
    sobota, 13 lipca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    25 °C

Wakacje 2024

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty,
Uczniowie i Rodzice

Nadszedł okres wakacji. Wszystkim uczniom gratuluję wyników w nauce, czego odzwierciedleniem jest otrzymane świadectwo szkolne. Efektem całorocznej nauki oprócz świadectwa są również wasze sukcesy zdobyte w konkursach i olimpiadach nie tylko na szczeblu gminnym.

Drodzy Uczniowie, życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i wspaniałego wakacyjnego wypoczynku. Korzystajcie z pięknych chwil i nabierajcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym.

Zakończenie roku szkolnego to również okazja, aby podziękować wszystkim dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi – za całoroczną pracę,  za wszystkie starania, które wkładacie w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży. To Wy  tworzenie warunki sprzyjające  efektywnej nauce i pracy oraz wspieracie rozwój dzieci i młodzieży. Życzę Państwu kolejnych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy, a także wypoczynku, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo z nowymi siłami przekazywać wiedzę i dzielić się pasją ze swoimi podopiecznymi.

Ogromne słowa podziękowania ślę również do rodziców, którzy wspierają działania szkół i przedszkoli poprzez służenie swoją radą oraz pomocą dla dobra i przyszłości wszystkich dzieci.

Życzę wszystkim wspaniałych, pełnych wrażeń, bezpiecznych wakacji, które są ostatnim ogniwem roku szkolnego 2023/2024.

 

Piotr Szlapa

Wójt Gminy Dobrzeń Wielki

 

 

Data publikacji: 21-06-2024 10:13 Opublikował(a): Izabela Kołodziej