• Dzisiaj jest:
    sobota, 13 lipca 2024
  • Temperatura w Gminie Dobrzeń Wielki:
    0 °C

Sukces Dominika Webera

Z wielka radością przekazujemy Państwu informacje o sukcesach naszych sportowców. Podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się w Białej Podlaskiej od 14 do 16 czerwca br., zawodnik Klubu LUKS Gwiazda Dobrzeń Wielki Dominik Weber zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w skokach na ścieżce akrobatycznej .17 - letni Dominik to pierwszy medalista, w klasie mistrzowskiej, w skokach na ścieżce, w klubie LUKS 'GWIAZDA" Dobrzeń Wielki. Wytrwałość i determinacja zawodnika, po 11 latach treningów, doprowadziła do sukcesu. Serdecznie gratulujemy Dominikowi tego wyczynu i życzymy rozwoju świetnie zapowiadającej się kariery sportowej. Prócz sukcesu Domnika Webera, na poziomie seniorskim, młodsi zawodnicy Klubu również stawali na podmuim podczas Ogólnopolskich Zawodów Juniorów.

W dyscyplinie skoków na trampolinie w kl.I sportowej kat.15-16 lat zawodniczki klubu zajęły następujące miejsca: 

- pierwsze miejsce Weronika Antoszczyk,

- trzecie miejsce  Paulina Wójcik,

- piate miejsce Helena Wróbel,

- ósme miejsce Zofia Wróbel. 

W dyscyplinie skoków na trampolinie synchronicznej kl.I kat 15-16 lat srebrne medale otrzymały Zofia Wróbel i Helena Wróbel. Weronika Antoszczyk i Paulina Wójcik zajęły 4 miejsce w tej konkurencji.

W dycyplinie skoków na podwójnej mini trampoline k.I 15-16 lat serebrny medal otrzymała Julia Gładki, a za skoki na ścieżce akrobatycznej kl. II 13-14 lat srebro odebrała Natalia Gucman.

Za sukcesami zadowników stoją trenerzy, którym również należą się wyrazy uznania. Słowa podziękowań kierujemy więc do Pani Wiktorii Weselak-Antoszczyk i Pana Adama Antoszczyka.

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy udanego sezonu i życzymy wspaniałych wakacji.Brązowy medialista Dominik Weber ze swoją trenerką Wiktorią Weselak - Antoszczyk.Zdjęcie przedstawia komplet medali Mistrzostw Polski na tle koszulki klubowej LUKS Gwiazda Dobrzeń WielkiZdjęcie przedstawiam zawodników i trenerów LUKS Gwiazda Dobrzeń Wielki na Mistrzostwach Polski w skokach na trampolinie, ścieżce i podwójnej ścieżce w Białej Podlaskiej czerwiec 2024 r.Zdjęcie przedstawia Dominika Webera -  brązowego medlaistę Mistrzostw Polski Seniorów  w skokach na ścieżce akrobatycznej 2024 -

 

Data publikacji: 28-06-2024 11:03 Opublikował(a): Dorota Michniewicz-Rybarz
Data modyfikacji: 28-06-2024 11:07 Modyfikował(a): Dorota Michniewicz-Rybarz