Opolskie Centrum Onkologii organizuje Białą Sobotę

W sobotę (2 lutego) Opolskie Centrum Onkologii organizuje Białą Sobotę, w ramach której będą wykonywane bezpłatne mammografie.
Sobotnia akcja organizowana jest z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem

Z badań mogą skorzystać wyłącznie Opolanki w wieku 50-69 lat (z roczników 1944-1963), które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały badanych piersi. Na mammografie należy się zgłaszać od godziny 8.00 do 14.00 do nowego pawilonu OCO (różowo-zielony budynek).

Przy rejestracji, która będzie czynna w godz. od 7.00 do 13.45, należy okazać dowód tożsamości z numerem PESEL. Na panie, które się zgłoszą, czekają drobne gadżety.

Sobotnia akcja organizowana jest z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem, obchodzonego 4 lutego. Jej celem jest promowanie postawy prozdrowotnej i czujności onkologicznej.

Gwiazdka Polecamy

KMZB.jpeg

aglomeracja.png

wios_opole_powietrze.png

rodzina500.png

stobrawski.png

gmina_fair_play.jpg-1.png

Logo WKU.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki